Kardamylitiko blah-blah
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ Η ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ.
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ USERNAME KAI PASSWORD ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΜΗ ΑΛΗΘΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΒΑΣΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ !!!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Kardamylitiko blah-blah
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ Η ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ.
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ USERNAME KAI PASSWORD ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΜΗ ΑΛΗΘΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΒΑΣΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ !!!
Kardamylitiko blah-blah
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 3:29 pm από ABEL

» ETIMASTITE
Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. EmptyΚυρ Ιαν 23, 2011 5:36 pm από tha sas gamiso

» dhmos kardamylon.....kapout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. EmptyΠαρ Ιουλ 02, 2010 4:14 am από katsimamounas

» the 100th
Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. EmptyΠαρ Ιουλ 02, 2010 4:13 am από katsimamounas

» ΟΙ ΧΑΚΕΡΣ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ!!!
Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. EmptyΠαρ Ιουλ 02, 2010 4:09 am από katsimamounas

» Παπάτράγος, ΕΠΕ θα σας παρακαλέσω να υποστηρίξετε το εστιατόριο «ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΑΣ»
Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. EmptyΤετ Ιουν 30, 2010 5:27 am από KRAKAS

» WS PROS TOUS EXTHROUS MAS (H ALLIWS H OKTROI PRO TON PULWN)
Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. EmptyΚυρ Απρ 18, 2010 2:14 am από katsimamounas

» argalio kalo
Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. EmptyΚυρ Απρ 18, 2010 2:12 am από katsimamounas

» POIOS-A TA FORESE KAI SE POION-AN!!!! :-D
Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. EmptyΚυρ Απρ 18, 2010 1:52 am από katsimamounas

» ΠΙΟΣ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΕΚΑΛΟΥΝΤΑΝ
Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. EmptyΚυρ Απρ 18, 2010 1:51 am από katsimamounas


Ο Παπάτράγος σας παρακαλά.

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. Empty Απ: Ο Παπάτράγος σας παρακαλά.

Δημοσίευση  KRAKAS Σαβ Ιουλ 25, 2009 12:31 am

papatragos έγραψε:Παράκληση σε όλους τούς Καρδαμυλιτες . Σας παρακαλούμε ότι δωρεές κάνετε στης εκκλησιές να δίνετε επιταγή εάν γίνετε, εάν είναι αδύνατο να ζητάτε απόδειξη από αυτόν που δίνετε τα χρήματα. Και εάν κάνετε δωρεά για συγκεκριμένο έργο, σας παρακαλούμε να επιμείνετε να γίνει. Εάν δεν το κάνουν και εξαφανιστούν τα χρήματα που δώσατε όπως συνήθως να το καταγγείλετε στην αρχιεπισκοπή και να ζητήσετε αριθμό πρωτοκόλλου.

Και από τον Δήμο Καρδαμυλον ότι δωρεά για αίτηση κάνετε παρακαλούμε να ζητάτε αριθμόν πρωτόκολλοu.

Να πάρετε παραδείγματα από εμένα, ούτε κλέβω, ούτε απατεώνας είμαι και όπως γνωρίζετε όλη εδώ στην Χίο ποτέ δεν έχω πει ψέματα. Έχουση όλη να το κάνουν που είμαι σε όλα εντάξει.

Να βάλουμε ένα τέλος στους ΚΛΕΦΤΕΣ/ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ/ΨΕYΤΕΣ


Σας Ευχαριστούμε,

Παπάτράγος

No No

gia de....
egw episteugw pia oti i kaliteri douleia einai na thn dwsete thn dwrea sas sths apores oikogenies giati akousa sunadelfo sou papa trago na leei sto kosmo oti oi dwrees ono ekei ki ekei...kateuthinomena ..dhl ekei pou mporeina ta parei.....ki akousa gynaika na leei kalitera mono stous aporous......a bre blameni anthrwpoi......mhnmoneuete..na to dekarikaki............sfigeste eseis gia na exoun ekoinoi.....egw sas parakalw na boithisete wste i notropia oti o papas einai anwteros olon mas na papsei....ipotitherte oti einai edw gia na mas 'epireti'ki oxi na ipireti ton trapeziko tou logariasmo.....telospanton.....pelates eimaste oloi.....
KRAKAS
KRAKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2009
Ηλικία : 71
Τόπος : tsouna

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παπάτράγος σας  παρακαλά. Empty Ο Παπάτράγος σας παρακαλά.

Δημοσίευση  papatragos Πεμ Ιουλ 16, 2009 8:14 pm

Παράκληση σε όλους τούς Καρδαμυλιτες . Σας παρακαλούμε ότι δωρεές κάνετε στης εκκλησιές να δίνετε επιταγή εάν γίνετε, εάν είναι αδύνατο να ζητάτε απόδειξη από αυτόν που δίνετε τα χρήματα. Και εάν κάνετε δωρεά για συγκεκριμένο έργο, σας παρακαλούμε να επιμείνετε να γίνει. Εάν δεν το κάνουν και εξαφανιστούν τα χρήματα που δώσατε όπως συνήθως να το καταγγείλετε στην αρχιεπισκοπή και να ζητήσετε αριθμό πρωτοκόλλου.

Και από τον Δήμο Καρδαμυλον ότι δωρεά για αίτηση κάνετε παρακαλούμε να ζητάτε αριθμόν πρωτόκολλοu.

Να πάρετε παραδείγματα από εμένα, ούτε κλέβω, ούτε απατεώνας είμαι και όπως γνωρίζετε όλη εδώ στην Χίο ποτέ δεν έχω πει ψέματα. Έχουση όλη να το κάνουν που είμαι σε όλα εντάξει.

Να βάλουμε ένα τέλος στους ΚΛΕΦΤΕΣ/ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ/ΨΕYΤΕΣ


Σας Ευχαριστούμε,

Παπάτράγος

No No

papatragos

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης