Kardamylitiko blah-blah
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ Η ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ.
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ USERNAME KAI PASSWORD ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΜΗ ΑΛΗΘΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΒΑΣΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ !!!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Kardamylitiko blah-blah
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ Η ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ.
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ USERNAME KAI PASSWORD ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΜΗ ΑΛΗΘΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΒΑΣΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ !!!
Kardamylitiko blah-blah
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ EmptyΤετ Ιουλ 27, 2011 3:29 pm από ABEL

» ETIMASTITE
Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ EmptyΚυρ Ιαν 23, 2011 5:36 pm από tha sas gamiso

» dhmos kardamylon.....kapout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ EmptyΠαρ Ιουλ 02, 2010 4:14 am από katsimamounas

» the 100th
Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ EmptyΠαρ Ιουλ 02, 2010 4:13 am από katsimamounas

» ΟΙ ΧΑΚΕΡΣ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ!!!
Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ EmptyΠαρ Ιουλ 02, 2010 4:09 am από katsimamounas

» Παπάτράγος, ΕΠΕ θα σας παρακαλέσω να υποστηρίξετε το εστιατόριο «ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΑΣ»
Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ EmptyΤετ Ιουν 30, 2010 5:27 am από KRAKAS

» WS PROS TOUS EXTHROUS MAS (H ALLIWS H OKTROI PRO TON PULWN)
Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ EmptyΚυρ Απρ 18, 2010 2:14 am από katsimamounas

» argalio kalo
Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ EmptyΚυρ Απρ 18, 2010 2:12 am από katsimamounas

» POIOS-A TA FORESE KAI SE POION-AN!!!! :-D
Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ EmptyΚυρ Απρ 18, 2010 1:52 am από katsimamounas

» ΠΙΟΣ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΕΚΑΛΟΥΝΤΑΝ
Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ EmptyΚυρ Απρ 18, 2010 1:51 am από katsimamounas


Παπάτράγος, ΕΠΕ Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ

Πήγαινε κάτω

Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ Empty Παπάτράγος, ΕΠΕ πήρα σπίτι στην Αθήνα αξίας 580,000 εύρο

Δημοσίευση  papatragos Παρ Ιουλ 31, 2009 12:37 am


Όλη με ρωτάτε πώς κατάφερα και πήρα σπίτι στην Αθήνα αξίας 580,000 εύρο, με τα 1200 εύρο που παίρνω κάθε μίνα. Με μεγάλη οικονομία, τώρα πίνω μόνο πέντε καφέδες στα καφενεία κάθε μέρα, και νάνε καλά η εφοπλιστές που μου δινουσιν φράνκα για να μπορώ να κάνω επένδυσης, και να ταΐζω αστακούς τούς ανώτερους μου.

Μα να που η αστακοί βοήθησαν και έβαλαν το τούβλο το τραγάκι μου στο πανεπιστήμιο. Για τη πραγματικά είναι ένα τούβλο. Δεν είναι καθόλου διπλωμάτης σαν και με.


Να βάλουμε ένα τέλος στους ΚΛΕΦΤΕΣ/ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ/ΨΕYΤΕΣ


Παπάτράγος, ΕΠΕ


No No

papatragos

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπάτράγος, ΕΠΕ  Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ Empty Παπάτράγος, ΕΠΕ Kαμηλοπάρδαλη ΝΕΟ

Δημοσίευση  papatragos Τετ Ιουλ 29, 2009 4:08 pm

Με ενημέρωσε η σύνοδος και πρέπει να ενημερώσω και εσάς, παρά που είμαι σε διακοπές, από ότι συζητάτε στα καφενεία δεν είναι πρώτη φορά που έχει ξεβουλώσει τουαλέτες η καμηλοπάρδαλη.

Μπορούμε μάλιστα να πούμε ότι είναι επαγγελματίας, και να μην συζητήσουμε τώρα τι παίρνε για το κάθε ξεβούλωμα.

Αλλά από συγγενής δεν πρέπει να πληρώνετε.

Και τέλος, από όσους ρωτήσαμε του την έχουν πάρει για καθαρισμό αγωγών, όλοι έχουν μήνη ευχαριστημένη. Και πάλι ένα μεγάλο μπράβο.

Το λοιπόν δίκιο είχα να πω ότι θα έχει τελείωση καμία ανώτερη σχολή.

Όλη με ρωτάτε πώς κατάφερα και πήρα σπίτι στην Αθήνα αξίας 580,000 εύρο, με τα 1200 εύρο που παίρνω κάθε μίνα. Με μεγάλη οικονομία, τώρα πίνω μόνο πέντε καφέδες στα καφενεία κάθε μέρα, και νάνε καλά η εφοπλιστές που μου δινουσιν φράνκα για να μπορώ να κάνω επένδυσης, και να ταΐζω αστακούς τούς ανώτερους μου.

Μα να που η αστακοί βοήθησαν και έβαλαν το τούβλο το τραγάκι μου στο πανεπιστήμιο. Για τη πραγματικά είναι ένα τούβλο. Δεν είναι καθόλου διπλωμάτης σαν και με.


Να βάλουμε ένα τέλος στους ΚΛΕΦΤΕΣ/ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ/ΨΕYΤΕΣ


Παπάτράγος, ΕΠΕ


No No

papatragos

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης